Markalarımız

Çok özel kumaşların ve malzemelerin kullanıldığı, teknik tasarıma sahip ürünlerimiz, geniş koleksiyonumuz, servis kalitemiz ve tüm bunların sonucu olarak sağlana müşteri memnuniyeti ile firmamız sektöründe örnek gösterilen bir kurum olma niteliğindedir. Vizyonumuz; yenilikçi tasarımlarla, fayda ve mükemmellik odaklı sürekli bir hizmet anlayışı benimsemektir.

Biz, alanında tecrübe sahibi son derece eğitimli ve bilgili bir ekip ile destek hizmeti sağlamaktayız. İZMİR BİLİŞİM Bir çok kurumsal firmaya bakım anlaşmalı olarak danışmanlık hizmeti, bilgisayar teknik servisi, notebook tamiri, tablet tamiri, veri kurtarma, bilgisayar donanım satışı,laptop tamiri ve network kurulumu verdiğimiz hizmetlerin başında gelmektedir.

KUŞADASI-GÜMÜLDÜR Yolu üzerinde tam güvenlikli, denize 5 dk. mesafede eşsiz güzellikte 4,000 m2' lik alanda bulunan konaklama amaçlı bahçe evlerimiz, aynı zaman da doğa yürüyüşü, avcılık hobisi siz değerli müşterilerimize rahat ve konforlu bir ortam yaratmak, doğa ile başbaşa huzurlu bir tatil geçirmeniz temennisi ile kurulmuştur.

Ritim Life Sports Gym Fiştness Center'ın özel olarak tasarlanmış ortamında, son model spor ekipmanları ile donatılmış olan,profesyonel havalandırma ve aydınlatmaların bulunduğu,çalışma alanlarının dışında saunası,kafeteryası ve vitamin barı ile Toplam 1.000 m2'lik parmak izi yada elektronik kart ile giriş yapabileceğiniz güven dolu bir ortam.

Şener Grup tekstil alanında 35 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren tekstil konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimi; sağlık personeli kolluk kuvvetleri işçi ve personel kıyafetlerini de üretmektedir.